مجموعه انجیراستهبان با بیش از ربع قرن فعالیت مفتخر به بسته بندی و صادرات محصولات درجه یک کشاورزی از قبیل انجیر ، غنچه ی گل محمدی و زعفران استهبان می باشد.
این مجموعه در بزرگترین مرکزکشت انجیر دیم جهان، شهرستان استهبان بنا گردیده است. این مجموعه همگام و همراه با صنعت بسته بندی دنیا، محصولات خود را در بسته بندی های متنوع و گوناگون با توجه به درخواست و سلیقه ی مشتری بسته بندی میکند و به اقصا نقاط جهان از جمله کشورهای آلمان، روسیه ، چین صادر می نماید.
نظر به اینکه محصولات این مجموعه متناسب با بازار های مورد نیاز در بسته بندی های متنوع بسته بندی می گردد مورد استقبال و پذیرش از جانب مصرف کنندگان گرامی گردیده است.
چشم انداز :
ارایه محصولاتی در حوزه هاي غذایی ارگانیک و سالم همچنین تدوین شيوه غذایی مغذی و بهبود سلامتي افراد تعیین کرده ایم.
ماموریت :
ایجاد شرکتی مبتنی بر ارزش های انسانی ، محیط زیستی که با فراهم نمودن غذای سالم و ارگانیک سبب ارتقا کیفیت غذایی مردم ایران و جهان گردد.
 
تاریخچه :
مجموعه شرکت استهبان در سال 1368 در شهرستان استهبان تاسیس گردید. این مجموعه فعالیت خود را در زمینه ی فرآوری و بسته بندی در سال 1371 آغاز کرد.
آقای کاظم خلیلی که به عنوان مدیریت این مجموعه با سابقه ی بیش از ربع قرن فعالیت در زمینه ی بسته بندی و صادرات محصولات کشاورزی از قبیل انجیر، خرما، پسته، غنچه ی گل محمدی با تجربه ی ارزشمند اندوخته در این سال ها بر بسته بندی دقیق و صحیح محصولات این مجموعه نظارت دارند.